V Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dzisiaj w naszym kościele porządek Mszy św. tak jak w każdą niedzielę. Msza św. o godz. 12.00 będzie transmitowana, można w niej uczestniczyć przez Internet, na parafialnym facebook-u. O godz. 11.30 możliwość przyjęcia komunii św. dla osób, które uczestniczyły we Mszy św. radiowej lub telewizyjnej. Przypominamy, że wszyscy troszczymy się o to, aby ilość osób uczestniczących w liturgii nie przekraczała pięciu.
  2. W dnie powszednie Msze św. w naszym kościele odbywają się w dalszym ciągu o godz. 6.30, 8.00 i 18.00. Kościół otwarty jest rano do godz. 10.00 i po południu od godz. 15.00. O godz. 10.00 i o godz. 17.30 jest możliwość przyjęcia komunii św. Spowiadamy w godz. 9.00 – 10.00 i od 17.00 do 19.00. Można też umówić się indywidualnie przez telefon z wybranym księdzem. Telefony każdego z nas księży są dostępne na tablicy ogłoszeń, przy wejściu do kościoła oraz na stronie parafialnej.
  3. Poza Mszą św. niedzielną transmitujemy także Msze św. w dni powszednie o godz. 18.00. Dodatkowo w tym tygodniu będzie transmitowane nabożeństwo w pierwszą sobotę miesiąca: o godz. 7.15 różaniec, następnie rozważanie i Msza św. wynagradzająca. Informujemy, że planujemy również transmisje nabożeństw w czasie Triduum Paschalnego w Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wigilię Paschalną. Nabożeństwa te bowiem odbędą się bez udziału wiernych.
  4. W najbliższą sobotę w ciągu dnia będzie można nabyć przed kościołem pobłogosławione palmy w godz. 9.00 – 12.00 i 16.00 – 18.00.