Drodzy Parafianie!

W związku z zaleceniami wydanymi dziś przez nasz rząd i komunikatem Biskupa Ordynariusza, podajemy cztery bardzo ważne ogłoszenia:
1. W związku z koniecznością uniknięcia przebywania jednocześnie w przestrzeni kościoła powyżej pięciu osób, spowiedź będzie się odbywać po wcześniejszym (telefonicznym) umówieniu się z którymś z księży. Numery telefonów: ks. Proboszcz: 602 733 475; ks. Janusz: 608 336 477; ks. Robert: 664 766 062; ks. Zbigniew: 508 324 519.
2. Z tego samego powodu msze święte odprawiane będą od 25 marca bez udziału osób świeckich z wyjątkiem osób zamawiających intencję danej mszy świętej, ale nie może być ich więcej, niż 5 osób. Jedyną możliwością wejścia do kościoła, będzie wejście przez zakrystię. Pozostałe drzwi będą zamknięte.
3. Od 25 marca, codziennie, transmitowana będzie na facebooku msza święta o godzinie 18.00.
4. Serdecznie dziękujemy za wpłaty na (dostępne na stronie internetowej) konto parafialne, które wpływają zamiast tradycyjnych ofiar na tacę, które mogliście składać co niedzielę, uczestnicząc w Mszy św. Jednocześnie informujemy, że PARAFIA NIE WYSYŁA ŻADNYCH SMS-ów z numerem konta, na które takie wpłaty należy przelewać. Obecna sytuacja jest już, niestety, wykorzystywana przez różnego rodzaju oszustów do takiego procederu.