Transmisje Mszy Świętych w niedzielę

Niedzielne Msze Święte będą transmitowane przez wiele środków społecznego przekazu. Szczególnie zachęcamy do transmisji, które przeprowadzą media diecezjalne: Radio Warszawa i SalveNet. Zapraszamy przede wszystkim osoby, które skorzystają z dyspensy od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy Świętej w związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju.

SalveNet będzie transmitować Mszę Świętą o godzinie 12:30 z Katedry Warszawsko-Praskiej. Można oglądać bezpośrednio na stronie internetowej lub na platformie YouTube.

Transmisję audio – o godzinie 7:30 z Katedry Warszawsko-Praskiej i o godzinie 18:00 z Konkatedry na Kamionku – przeprowadzi Radio Warszawa lub przez radioodbiorniki na 106,2 FM w Warszawie i okolicach.

W Radiu Warszawa można słuchać transmisji ze Mszy Świętej przez cały tydzień. Od poniedziałku do piątku o godzinie 6:30 (z Katedry), w soboty o godzinie 7:00 (z Konkatedry na Kamionku).

Niedzielną Mszę Świętą można obejrzeć lub wysłuchać także między innymi:

  • przez całą dobę transmisję z kościoła prowadzi Parafia MB Królowej Polski w Otwocku www.parafiaotwockkresy.pl. Zakładka „Transmisja on-line”. W niedziele Msze Święte odbywają się o: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00 i 20.00
  • w Programie Pierwszym Polskiego Radia o godzinie 9:00 (z Bazyliki św. Krzyża w Warszawie)
  • w Radiu Maryja o godzinie 9:00 ( z Bazyliki św. Krzyża w Warszawie)
  • w TVP1 o godzinie 7:00 (z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach)
  • w telewizji Republika o godzinie 7:00 (z parafii pod wezwaniem Świętego Augustyna w Warszawie)
  • w TV Trwam o godzinie 9:30 (z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze)
  • w Polsat Rodzina o godzinie 10:30 (Msza Święta dla dzieci ze Świątyni Opatrzności Bożej).