Niedziela Ofiarowania Pańskiego

1. Dzisiaj przypada pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o godz. 17.30 Nieszpory. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź rano podczas Mszy św. i po południu od godz. 16.30, o godz. 17.00 dodatkowa Msza św. i o godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca.
  2. Narzeczonych zapraszamy na kurs przedmałżeński, który rozpocznie się za tydzień w poniedziałek 10 lutego o godz. 20.00 w domu parafialnym.
  3. W tym tygodniu pragniemy kontynuować odwiedzanie parafian wg następującego planu:
    poniedziałek 3 lutego – Św. Wincentego 122,
    wtorek 4 lutego – Kondratowicza 59,
    środa 5 lutego – Gliwicka, Pomocnicza, Mleczna,
    czwartek 6 lutego – Bohuszewiczówny, Penelopy, Agnieszki, Ewy, Ireny, Safony, Antygony, Kleopatry, Oktawii, Kingi, Heloizy, Izoldy,
    sobota 8 lutego – Gibraltarska, Krahelskiej, Czerwińska, Gołębia, Kolista,
    poniedziałek 10 lutego – Codzienna, Roślinna, Łukasiewicza, Chmurna.
    W sobotę rozpoczynamy odwiedzanie parafian o godz. 11.00, w blokach o godz. 17.00, w pozostałe dni o godz. 16.00
  4. Ukazał się kolejny numer naszej gazetki parafialnej.