Niedziela Świętej Rodziny

 1. Dzisiaj obchodzimy święto patronalne naszej parafii – Uroczystość Świętej Rodziny. Główna Msza św. uroczystości została odprawiona o godz. 12.00, której przewodniczył ks. Maciej Miętek, notariusz kurii diecezjalnej.
 2. Nabożeństwo dziękczynne na zakończenie roku kalendarzowego odbędzie się we wtorek 31 grudnia i będzie połączone z Mszą św. o godz. 18.00. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
 3. W środę 1 stycznia przypada uroczystość Bożej Rodzicielki i Msze św. odprawiamy wg porządku niedzielnego.
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiadać będziemy rano i po południu od godz. 16.30. O godz. 17.00 Msza św. z udziałem dzieci, o godz. 18.00 Msza św. w intencji wynagradzającej. W sobotę o godz. 7.15 różaniec, rozważania fatimskie, o godz. 8.00 Msza św. w intencji Kół Żywego Różańca oraz w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi, a następnie spotkanie w domu parafialnym.
 5. W następną niedzielę 5 stycznia wszystkie wspólnoty i grupy parafialne zapraszamy na wspólny opłatek i śpiewanie kolęd. Zapraszamy też wszystkich chętnych. Początek o godz. 16.00.
 6. W najbliższym tygodniu planujemy odwiedzanie parafian wg następującego planu:
  poniedziałek 30 – Młodzieńcza, Zastępowa, Drewnowskiego.
  czwartek 2 stycznia – Seledynowa, Gilarska, Fioletowa,
  piątek 3 stycznia – Wojskowa bloki 5, 5a, 5b, 5c,
  sobota 4 stycznia – Karminowa, Błotna,
  wtorek 7 stycznia – Reichera, Sternhela.

W sobotę rozpoczynamy odwiedzanie parafian o godz. 11.00, w pierwszy piątek miesiąca 3 stycznia o godz. 19.00, w pozostałe dni tygodnia o godz. 16.00.