IV Niedziela Adwentu

 1. Jutro i pojutrze zapraszamy na ostatnie w tym roku w Adwencie roraty. Jutro po roratach zapraszamy wszystkie dzieci do kawiarenki w domu parafialnym.
 2. Przypominamy, że we wtorek w Wigilię 24 grudnia nie sprawujemy Mszy św. wieczornej w kościele o godz. 18.00, gdyż w tym czasie gromadzimy się w domach przy stole wigilijnym.
 3. Wszystkich zapraszamy na pierwszą Mszę św. Uroczystości Bożego Narodzenia na Pasterkę o godz. 24.00. W pierwszy dzień świąt 25 grudnia nie będzie Mszy św. o godz. 7.00, pozostałe Msze św. wg porządku niedzielnego. W czwartek 26 grudnia Msze św. wg porządku niedzielnego. Dodatkowo w oba te dni będzie odprawiona Msza św. o godz. 13.00, podczas której będzie udzielany sakrament Chrztu św.
 4. Nasze święto patronalne Świętej Rodziny w tym roku obchodzimy za tydzień w niedzielę 29 grudnia. Uroczystej Mszy św. o godz. 12.00 będzie przewodniczył ks. Maciej Miętek, notariusz Kurii Warszawsko-Praskiej. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
 5. Zachęcamy do nabycia świątecznych podwójnych numerów tygodników katolickich. Zwracamy uwagę na cenę: 10 zł. Ukazał się też nowy świąteczny numer naszej gazetki parafialnej.
 6. W piątek po świętach, 27 grudnia rozpoczniemy odwiedzanie parafian wg następującego planu:
  piątek – 27 grudnia: Knyszyńska, Krynoliny, Rusiecka, Bystra, Lewicpolska, Kolejarska, Wiewiórki, Łasińska,
  sobota – 28 grudnia: Sucha, Mroźna, Radzymińska numery nieparzyste, poniedziałek 30 grudnia – Młodzieńcza, Zastępowa, Drewnowskiego.
  W sobotę rozpoczynamy odwiedzanie parafian o godz. 11.00, w pozostałe dni tygodnia o godz. 16.00.