XXX Niedziela Zwykła

  1. W najbliższy piątek 1 listopada przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. odprawiamy w tym dniu wg porządku niedzielnego. W piątek i sobotę (1 i 2 listopada) Msza św. o godz. 18.00 będzie odprawiona w intencji wszystkich zmarłych z naszych rodzin, których polecamy Panu Bogu w wypominkach: w piątek wg kartek białych, a w sobotę wg kartek zielonych. Bezpośrednio po tych Mszach św. będzie nabożeństwo za zmarłych połączone z wypominkami. Wypominki można zgłaszać po Mszach św. w zakrystii i w kancelarii w godzinach dyżurów.
  2. W przeddzień Uroczystości Wszystkich Świętych w czwartek 31 października zapraszamy dzieci, rodziny i wszystkich chętnych na pochód świętych, który wyruszy z naszego kościoła bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.00 z relikwiami świętych, śpiewem i modlitwą. Po pochodzie odbędzie się bal, prowadzony przez wodzireja znanego nam z festynu parafialnego.
  3. Trwa kurs przedmałżeński. Narzeczonych zapraszamy w kolejne poniedziałki na godz. 20.00.
  4. Kandydatów do Bierzmowania z I kl. liceum po III kl. gimnazjum (II rok przygotowań) zapraszamy dzisiaj na godz. 16.45.
  5. Pod figurą Matki Bożej zostały złożone bukiety dla Maryi, wykonane przez uczniów klas II SP nr 84.