XXIX Niedziela Zwykła

  1. We wtorek obchodzimy liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II, którego czterdziestą pierwszą rocznicę wyboru obchodziliśmy w minionym tygodniu.
  2. Nowy cykl spotkań dla narzeczonych, przygotowujących się do sakramentu małżeństwa rozpocznie się jutro w poniedziałek o godz. 20.00. Narzeczonych serdecznie zapraszamy.
  3. W przyszłą niedzielę, 27 października o godz. 10.30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji róż różańcowych rodziców, dzieci i młodzieży. Również w przyszłą niedzielę odbędzie się kolejne spotkanie kandydatów do Bierzmowania, drugi rok przygotowań (młodzież I kl. liceum po III kl. gimnazjum). Początek o godz. 16.45.
  4. Przypominamy, że od kilku lat organizujemy pochód świętych w przeddzień Uroczystości Wszystkich Świętych. Dzieci, rodziny i wszystkich chętnych zapraszamy w czwartek 31 października na Mszę św. o godz. 18.00, a po Mszy św. wyruszymy z kościoła w pochodzie z relikwiami świętych, ze śpiewem i modlitwą. Po pochodzie odbędzie się jeszcze bal prowadzony przez wodzireja znanego nam z festynów parafialnych.
  5. Wypominki za zmarłych z naszych rodzin można zgłaszać po Mszach św. w zakrystii oraz w kancelarii parafialnej w godzinach dyżurów. Kartki na wypominki znajdują się na stoliku z czasopismami przy wejściu do kościoła.