XXV Niedziela Zwykła

  1. Jutro obchodzimy liturgiczne wspomnienie św. O. Pio, a w środę 25 września bł. Władysława z Gielniowa patrona Warszawy.
  2. W minionym tygodniu w środę w katedrze Św. Floriana rozpoczął się Synod Młodych naszej diecezji. Spotkanie parafialnego zespołu synodalnego, liczącego 20 osób, odbędzie się w najbliższy czwartek 26 września o godz. 19.30.
  3. Narzeczonych zapraszamy na kurs przedmałżeński, który już się rozpoczął. Spotkania odbywają się w czwartki o godz. 20.15.
  4. Również w czwartki, ale o godz. 10.00 odbywają się spotkania dla mam z małymi dziećmi i mam w stanie błogosławionym. Serdecznie zapraszamy.
  5. Kandydatów do sakramentu Bierzmowania za kl. I liceum (zarówno po III kl. gimnazjum, jak i po VIII kl. szkoły podstawowej) a także zainteresowaną młodzież kl. VIII i pozostałych klas licealnych zapraszamy na rekolekcje ewangelizacyjne dla młodzieży, które poprowadzi ks. Zbigniew razem z animatorami oazowymi. Rekolekcje odbędą się w trzy kolejne niedziele 29 września, 6 i 13 października w godzinach 18.00 – 20.30 w kościele.
  6. Za tydzień w niedzielę gościć będziemy w naszej parafii Bartosza Placaka, który przez 10 miesięcy przebywał jako wolontariusz w Panamie, biorąc udział w przygotowaniach i przeprowadzeniu Światowych Dni Młodzieży w styczniu br. Bartosz na spotkaniu z papieżem Franciszkiem wystąpił jako reprezentant wolontariuszy międzynarodowych.