Dziękujemy ks. Wojciechowi za czas posługi w naszej parafii

„Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem” (Koh 3,1). Był czas witania, a po 7 latach nastał czas pożegnania dotychczasowego wikariusza, ks. Wojciecha Sokołowskiego. Święty Paweł radzi: „W każdym położeniu dziękujcie, taka jest bowiem wola Boża w Jezusie Chrystusie względem was” (1 Tes 5,18), dlatego dziękujemy Bogu za wspólnie przeżyty czas i życzymy obfitych i dobrych owoców pracy duszpasterskiej w nowej parafii. Dekretem ks. biskupa Romualda Kamińskiego ks. Wojciech Sokołowski zostaje przeniesiony do Konkatedry na Kamionku, do Parafii Bożego Ciała. Niech Bóg błogosławi we wszystkich poczynaniach, a Maryja wyprasza potrzebne łaski. Bóg zapłać księże Wojciechu za całe dobro, jakie nam wyświadczyłeś i szczęść Boże w nowym miejscu posługi duszpasterskiej!