III Niedziela Wielkiego Postu

  1. Parafialne rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w najbliższy czwartek 28 marca i będą trwały do niedzieli 31 marca. W czwartek, piątek i sobotę dorosłych zapraszamy na nauki rekolekcyjne podczas Mszy św. o godz. 9.00 i 18.00, młodzież i dorosłych później wracających z pracy zapraszamy w czwartek i piątek o godz. 19.30. W sobotę będzie dodatkowa Msza św. o godz. 12.00 podczas której osoby osłabione przez chorobę lub w podeszłym wieku będą mogły przyjąć sakrament namaszczenia chorych. W niedzielę 31 marca nauki rekolekcyjne będą głoszone podczas wszystkich Mszy św. Dzień wcześniej w środę 27 marca rozpoczną się rekolekcje dla dzieci i młodzieży ze SP nr 52, w trzech grupach o godz. 10.15, 11.30, 12.45. Rekolekcje poprowadzi ks. Krzysztof Chodkowski, ksiądz z diecezji łomżyńskiej.
  2. Przypominamy, że Gorzkie żale dzisiaj i w kolejne niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15, zaś na Drogę krzyżową zapraszamy w piątek dzieci na godz. 17.00, a dorosłych na 17.30.
  3. W najbliższą środę zapraszamy na kolejny wieczór ciszy prowadzony przez ks. Roberta w godz. 19.00 – 21.00.
  4. Kolejny kurs przedmałżeński rozpocznie się w poniedziałek 1 kwietnia o godz. 20.00. Narzeczonych serdecznie zapraszamy.
  5. Jutro 25 marca obchodzimy Święto Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny. Po Mszy św. o godz. 18.00 będzie możliwość podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego, którego życie jest zagrożone.
  6. Za tydzień we wtorek, 2 kwietnia nasza kościół parafialny będzie kościołem stacyjnym. Ten dzień jest także kolejną rocznicą śmierci św. Jana Pawła II.
  7. W księgarence parafialnej można nabyć wielkanocne świece „Caritas” i karty świąteczne.