XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W piątek 14 września obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża, zaś w sobotę wspomnienie Matki Boskiej Bolesnej. Zachęcamy do uczestniczenia we Mszy św. w tych dniach.
  2. Spotkanie dla dzieci kl. III z SP nr 84 przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców, połączone ze Mszą św. odbędzie się w przyszłą niedzielę 16 września o godz. 10.30. Podobne spotkanie dla dzieci kl. III SP nr 52 i ich rodziców odbędzie się również w przyszłą niedzielę o godz. 16.00. Będzie ono również połączone ze Mszą św.
  3. Przypominamy, że spotkanie przedwyjazdowe dla uczestników listopadowej pielgrzymki do Ziemi Świętej odbędzie się za tydzień w poniedziałek 17 września o godz. 18.45.
  4. Pierwsze po wakacyjne spotkanie kandydatów do bierzmowania rozpoczynające II rok przygotowań odbędzie się w niedzielę za dwa tygodnie 23 września o godz. 17.15. Również w niedzielę 23 września ale o godz. 17.00 zapraszamy młodzież III kl. gimnazjum i ewentualnie starszą na rozpoczęcie nowego cyklu przygotowań do sakramentu Bierzmowania.
  5. Wczoraj w święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny rozpoczęło się nawiedzenie rodzin naszej parafii przez wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej. Rodziny chętne do przyjęcia wizerunku zapraszamy do zakrystii by uzgodnić termin nawiedzenia. Każda rodzina zabiera obraz do domu po Mszy św. o godz. 18.00 i przynosi z powrotem na Mszę św. o godz. 18.00 dnia następnego.