XVII Niedziela Zwykła

1. W środę 1 sierpnia przypada kolejna, 74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Za poległych i tych, którzy zginęli w czasie Powstania modlić się będziemy podczas Mszy św. o godz. 18.00.

2. Odpust zupełny „Porcjunkuli” można uzyskać 2 sierpnia za nawiedzenie katedry lub kościoła parafialnego i  odmówienie Ojcze nasz i Wierzę w jedności z Ojcem Świętym.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiadamy rano podczas Mszy św. o 6.30 i po południu od godz. 17.30, o 18.00 Msza św. wynagradzająca. W sobotę o 6.30 Msza św. w intencji kółek różańcowych, po Mszy św. różaniec.

4. Dzisiaj po wszystkich Mszach św. obrzęd błogosławieństwa kierowców i ich pojazdów. Podobnie jak w latach ubiegłych, prosimy o podjeżdżanie pojazdami pod drzwi zakrystii bramą od strony ul. Brodowskiego i odjeżdżanie bramą od strony ul. Skrzypcowej.