II NIEDZIELA WIELKANOCNA

  1. Dzisiaj z racji Niedzieli Miłosierdzia zapraszamy na godz. 15.00 do kościoła. Pomodlimy się najpierw koronką do Bożego Miłosierdzia a następnie zostanie odprawiona Msza św..
  2. Jutro w poniedziałek przypada liturgiczny obchód uroczystości Zwiastowania Pańskiego, przeniesiony z 25 marca, który to dzień przypadł w Wielkim Tygodniu.
  3. W najbliższy czwartek 12 kwietnia nawiedzi nasz kościół kopia obrazu Świętego Józefa z Kalisza. Nawiedzenie organizuje Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta. Obraz przybędzie do naszego kościoła o godz. 7.30, a Msza św. z udziałem członków Towarzystwa Pomocy i pensjonariuszy domu przy ul. Knyszyńskiej zostanie odprawiona o godz. 18.00. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
  4. Od dzisiaj zapraszamy do naszej parafialnej kawiarenki w każdą niedzielę po Mszach św. o godz. 9.00, 10.30, 12.00 na spotkania i rozmowy przy kawie i herbacie.
  5. Rozpoczął się kurs przedmałżeński dla narzeczonych. Spotkania odbywają się w czwartki o godz. 20.00. Serdecznie zapraszamy.
  6. W okresie wielkanocnym coraz częściej w parafiach organizujemy tzw. „drogę światła” wzorowaną na wielkopostnej drodze krzyżowej. Na taką wielkanocną drogę światła zapraszamy wszystkich w najbliższą sobotę po Mszy św. o godz. 8.00.