II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. Przypominamy, że w okresie Wielkiego Postu zapraszamy w piątki na Drogę krzyżową: dzieci na godz. 17.00, dorosłych na godz. 17.30 a młodzież na godz. 19.00. Gorzkie żale dzisiaj i w kolejne niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15.
  2. Parafialne rekolekcje wielkopostne rozpoczną się za tydzień 4 marca i będą trwały do środy 7 marca. Poprowadzą je ojcowie franciszkanie: o. Piotr Socha i o Jarosław Pakuła. W przyszłą niedzielę nauki rekolekcyjne będą głoszone na wszystkich Mszach św., a w poniedziałek, wtorek i środę (5, 6, 7 marca) dla dorosłych podczas Mszy św. o godz. 9.00 i 18.00, dla młodzieży i później wracających z pracy o godz. 19.30. W tych dniach odbędą się również rekolekcje dla dzieci ze SP nr 84 w czterech grupach: o godz. 8.00 – kl. VI  i VII, o godz. 10.15 – kl. I i III, o godz. 11.30 – kl. IV i V i o godz. 12.45 – kl. I i III druga grupa.
  3. Informujemy, że za dwa tygodnie we wtorek 13 marca nasz kościół będzie w Warszawie kościołem stacyjnym, otwartym przez cały dzień od godz. 6.00 do 21.00 i gotowym na przyjęcie parafian i gości. Przez cały dzień będzie możliwość modlitwy, adoracji przystąpienia do sakramentu pokuty. Już dziś zachęcamy do wzięcia udziału w głównej Mszy św. o godz. 20.00. W tym dniu będziemy również dziękować za osobę papieża Franciszka, w piątą rocznicę Jego wyboru.
  4. Szkoła Podstawowa Wyspa JP2 zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się w sobotę 3 marca 2018 r. o godz. 10.00 przy ul. Radzymińskiej 118a. Jest to szkoła stawiająca na dobry poziom nauczania w duchu wartości katolickich. Prowadzi nabór do klas od IV do VIII. Więcej informacji na stronie www.wyspajp2.pl.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź rano podczas Mszy św. i po południu od godz. 16.30, o godz. 17.00 Msza św. dla dzieci, o godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca. W sobotę o godz. 7.15 różaniec, o godz. 8.00 Msza św. w intencji kółek różańcowych i po niej spotkanie w domu parafialnym.
  6. Dzisiaj po Mszach św. we wszystkich kościołach są zbierane ofiary do puszek, przeznaczone na wsparcie wszystkich polskich misjonarzy „Ad Gentes”.