IV Niedziela Adwentu

 1. Dzisiaj do południa Msze św. sprawujemy wg porządku niedzielnego, ostatnia Msza św. o godz. 12.00. Wieczorem gromadzimy się w naszych domach przy stole wigilijnym, Mszy św. o godz. 18.00 w kościele nie będzie.
 2. Wszystkich zapraszamy na Pasterkę, pierwszą Mszę św. uroczystości Bożego Narodzenia o godz. 24.00. Jutro nie będzie Mszy św. o godz. 7.00. pozostałe Msze św. wg porządku niedzielnego, dodatkowo będzie odprawiona Msza św. o godz. 13.00, podczas której będzie udzielony Sakrament Chrztu św. W drugi dzień świąt we wtorek 26 grudnia Msze św. wg porządku niedzielnego (nie będzie Mszy św. o godz. 13.00).
 3. Nasze święto patronalne Świętej Rodziny w tym roku obchodzimy za tydzień w niedzielę 31 grudnia. Uroczystej Mszy św. o godz. 12.00 będzie przewodniczył Ks. Bp Romuald Kamiński, nowy pasterz naszej diecezji. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
 4. Również za tydzień 31 grudnia o godz. 10.30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Róż Różańcowych rodziców, dzieci i młodzieży.
 5. Przy bocznym wyjściu z kościoła, pod dzwonnicą, można jeszcze dzisiaj nabyć opłatek, sianko na stół wigilijny. Zachęcamy szczególnie do nabycia naszego parafialnego kalendarza, w którym są umieszczone wybrane zdjęcia i fragmenty homilii Ks. Arcybiskupa Henryka Hosera z uroczystości konsekracji naszego kościoła w dniu 18 czerwca br.
 6. W najbliższą środę 27 grudnia rozpoczniemy odwiedzanie parafian wg następującego planu:
  środa 27 grudnia – ul. Sucha, Mroźna, Lewicpolska, Knyszyńska,
  czwartek 28 grudnia – ul. Bystra, Rusiecka, Krynoliny, Wiewiórki, Łasińska, Kolejarska, nasza strona ul. Radzymińskiej,
  piątek 29 grudnia – Młodzieńcza, Zastępowa,
  sobota 30 grudnia – Karminowa, Seledynowa, Gilarska.
  W sobotę rozpoczynamy odwiedzanie parafian o godz. 11.00, w pozostałe dni tygodnia o godz. 16.00.