III Niedziela Adwentu

  1. Dzisiaj zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. dla dzieci kl. III ze SP nr 52, przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców. Zapraszamy na godz. 16.00.
  2. Nasz nowy chór parafialny obchodzi dzisiaj 5. rocznicę swego powstania. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.00, podczas której chór poprowadzi śpiewy i na krótki koncert bezpośrednio po tej Mszy św.
  3. Przez cały ostatni tydzień Adwentu do soboty zapraszamy wszystkich na roraty na godz. 6.30. W piątek zapraszamy wszystkie dzieci po roratach na spotkanie w domu parafialnym.
  4. Osoby, które nie przystąpiły do tej pory do przedświątecznej spowiedzi prosimy, aby uczyniły to w najbliższych dniach tygodnia, najpóźniej w sobotę 23 grudnia. W ciągu tygodnia spowiadać będziemy podczas Mszy św., a w sobotę 23 grudnia rano w godz. 7.00 – 9.00 i po południu od 17.00 do 19.00.
  5. W sobotę 23 grudnia wspólnota neokatechumenalna i rada duszpasterska organizuje wigilię dla bezdomnych i ubogich. Zapraszamy na godz. 16.00.
  6. W niedzielę 24 grudnia do południa będziemy sprawowali Msz św. wg porządku niedzielnego. W tym dniu Mszy św. o godz. 13.00 nie będzie; również Mszy św. o godz. 18.00 nie będzie – w tym czasie gromadzimy się w naszych domach przy stole wigilijnym. Uroczysta Msza św. tradycyjnie zostanie odprawiona o północy; wszystkich serdecznie zapraszamy.
  7. Przy bocznym wyjściu z kościoła pod dzwonnicą można nabyć opłatek wigilijny, świece „Caritas”, karty świąteczne, sianko.
  8. Paczki świąteczne dla ubogich będą rozdawane w środę 20 grudnia w godz. 12.00 – 15.00.