II Niedziela Adwentu

1. Dzisiaj rozpoczynamy nasze parafialne rekolekcje adwentowe. Nauki rekolekcyjne głoszone są dzisiaj podczas wszystkich Mszy św.
    W poniedziałek, wtorek i środę:
    o godz. 6.30 – roraty z nauką rekolekcyjną dla dzieci,
    o godz. 9.00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną dla dorosłych,
    o godz. 18.00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną dla dorosłych. Na tę Mszę św. zapraszamy także rodziny z dziećmi. W czasie nauki dla dorosłych równolegle w domu parafialnym będzie nauka dla dzieci.
    o godz. 19.30 – Msza św. z nauką dla młodzieży. Zapraszamy na tę godzinę także dorosłych, później wracających z pracy.
    Spowiedź codziennie pół godziny przed i podczas Mszy św.
  2. Przy figurze św. Antoniego od jutra będzie ustawiony kosz, gdzie będzie można składać dary rzeczowe na świąteczne paczki żywnościowe dla ubogich.
  3. Klerycy naszego Seminarium Duchownego przygotowali spektakl zatytułowany „Wielka wyprawa”. Dla naszej parafii zarezerwowane są miejsca w dwóch terminach: w sobotę 16 grudnia na godz. 19.00 oraz w niedzielę 17 grudnia na godz. 15.00. Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się po wejściówki do zakrystii. Samodzielny dojazd do Seminarium przy ul. Mehoffera 2 na Tarchominie.
  4. Pierwsze comiesięcznie spotkanie formacyjne dla młodych zainteresowanych wyjazdem do Panamy na ŚDM odbędzie się w najbliższy  czwartek 14 grudnia o godz. 19.00.
  5. Przy bocznym wyjściu z kościoła pod dzwonnicą można nabyć opłatek wigilijny, świece „Caritas”, karty świąteczne.