XXX Niedziela Zwykła

  1. W środę 1 listopada przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. odprawimy wg porządku niedzielnego. W środę i czwartek (1 i 2 listopada) Msza św. o godz. 18.00 będzie sprawowana w intencji wszystkich zmarłych z naszych rodzin, których polecamy Panu Bogu w wypominkach: w środę wg kartek białych, a w czwartek wg kartek zielonych. Bezpośrednio po tych Mszach św. będzie procesja za zmarłych połączona z wypominkami. Wypominki można zgłaszać dziś i jutro po Mszach św. w zakrystii.
  2. W najbliższy poniedziałek, ostatni w tym miesiącu różaniec prowadzony przez dzieci. Bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.00 w tym dniu wyruszy pochód świętych, na który zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź rano i po południu od godz. 16.30, o godz. 17.00 Msza św. dla dzieci i o godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca.
    W sobotę różaniec o godz. 7.15, o godz. 8.00 Msza św. w intencji kółek różańcowych i spotkanie w domu parafialnym.
  4. Gospodarze, którzy na naszym parkingu sprzedają warzywa i owoce, prosili o przekazanie informacji o zmianie dnia i godzin ich obecności. Od najbliższego tygodnia będą u nas w soboty w godz. 9.00-14.00.