XXIX Niedziela Zwykła

  1. Przypominamy, że przez cały październik gromadzimy się w naszym kościele na modlitwie różańcowej, codziennie o godz. 17.15.
    W poniedziałki, środy i piątki różaniec prowadzą dzieci wraz z katechetami.
  2. W najbliższą sobotę odbędzie się pielgrzymka róż różańcowych rodziców, dzieci i młodzieży do Gietrzwałdu. Wyjazd o godz. 7.00. Comiesięczna Msza św. w intencji róż różańcowych rodziców, dzieci i młodzieży zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 10.30.
  3. Osoby dorosłe, dotychczas nie bierzmowane, prosimy, by zgłosiły się do ks. Proboszcza. Planujemy przeprowadzenie cyklu spotkań dla grupy takich osób w ramach przygotowań do tego sakramentu.
  4. Wypominki za zmarłych z naszych rodzin można zgłaszać w zakrystii po Mszach św. lub w kancelarii parafialnej w godzinach przyjęć. Kartki na wypominki znajdują się na stoliku z czasopismami oraz w księgarni pod dzwonnicą.