XXVI Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj przypada pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o godz. 17.15 różaniec. Przypominamy, że przez cały październik gromadzimy się w naszym kościele na modlitwie różańcowej codziennie o godz. 17.15. W poniedziałki, środy i piątki różaniec prowadzą dzieci wraz z katechetami.
  2. We wtorek obchodzimy w naszej diecezji święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała przeniesione z piątku 29 września ze względu na rocznicę poświęcenia kościoła katedralnego, w środę wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, a w czwartek św. s. Faustyny.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiadać będziemy rano podczas Mszy św. i po południu od godz. 16.30, o godz. 17.00 Msza św. dla dzieci, o godz. 17.30 różaniec i o godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca. W sobotę o godz. 7.15 różaniec z rozważaniami fatimskimi, o godz. 8.00 Msza św. w intencji kółek różańcowych, a następnie spotkanie w domu parafialnym.
  4. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na wyjazd w sobotę 7 października w ramach akcji „Różaniec do granic”. Zapisy w księgarni parafialnej pod dzwonnicą. Na prośbę osób, które nie mogą wyjechać, będzie możliwość włączenia się w tę modlitwę w kościele w godz. 14.00 – 16.00.
  5. Spotkania dla nastolatków młodszych z kl. VI i VII odbywają się we wtorki o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy.
  6. Przypominamy, że po wakacyjnej przerwie zostały wznowione spotkania dla mam z małymi dziećmi w czwartki o godz. 10.00.
  7. Spotkanie pierwsze kandydatów do bierzmowania  kl. III gimnazjum i ich rodziców odbędzie się dziś o godz. 17.30 w domu parafialnym.
  8. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii w najbliższy czwartek, 5 października o godz. 20.00. Wszystkich narzeczonych serdecznie zapraszamy.