XXIII Niedziela Zwykła

1. W czwartek 14 września obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża Świętego, zaś w piątek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej. Zachęcamy do uczestniczenia we Mszy św. w tych dniach.
2. Również w czwartek odbędzie się comiesięczne spotkanie Środowiska Medycznego, gromadzącego się przy naszej parafii. Temat rocznego cyklu spotkań, które rozpoczynamy to „Być dobrym jak chleb – wymiar miłosierdzia w medycynie”. Spotkania będą nawiązywać do postaci św. Brata Alberta Chmielowskiego, którego rok obchodzimy aktualnie w naszej ojczyźnie.
3. Wznawiamy cotygodniowe spotkania dla nastolatków młodszych, prowadzone przez misjonarkę z Filipin. Pierwsze takie spotkanie po wakacjach w najbliższy wtorek o godz. 17.00.
4. Przypomnimy, że za tydzień, w niedzielę 17 września, organizujemy nasz doroczny festyn parafialny. Zapraszamy i zachęcamy wszystkich do przybycia i wzięcia w nim udziału. Program dla dzieci rozpocznie się po Mszy św. o godz. 10.30, oficjalne rozpoczęcie festynu o godz. 13.00. Festyn będzie trwał do godz. 18.00. Chętnych do włączenia się w sposób czynny do organizacji festynu zapraszamy do wpisywania się na listy. Prosimy również o przynoszenie fantów. Mile widziani są fundatorzy głównych nagród, które zostaną rozlosowane na zakończenie festynu.