XII Niedziela Zwykła

  1. Przypominamy, że jak co roku, w lipcu i sierpniu w niedziele nie będzie Mszy św. o godz. 13.00, zaś w dni powszednie Mszy św. o godz. 8.00.
    Kancelaria będzie czynna we wtorki i piątki w godz. 9.00 – 10.00 i 16.00 – 17.45. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartki w godz. 17.00 – 18.00.
    Chrzty będą udzielane w drugą i czwartą niedziele miesiąca podczas Mszy św. o godz. 12.00.
  2. W najbliższą środę 28 czerwca przypada 9 rocznica ingresu Pasterza naszej diecezji, Arcybiskupa Henryka Hosera. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie za naszego biskupa, a wszystkich którzy mogą, zapraszamy na Mszę św. dziękczynną, którą odprawi ks. Arcybiskup w katedrze św. Floriana w środę 28 czerwca o godz. 11.00.
  3. W najbliższy czwartek, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Ofiary na tacę zbierane w tym dniu są przeznaczone na Bazylikę św. Piotra na Watykanie oraz działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej.;
  4. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Msza św. w intencji kółek różańcowych o godz. 6.30, następnie różaniec, rozważania fatimskie i spotkanie w domu parafialnym.
  5. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w przygotowaniach i uczestniczyli w uroczystej konsekracji naszej świątyni. Zachęcamy tych, którzy nie mają, do wzięcia okolicznościowego numeru naszej gazetki parafialnej. Rozprowadzane są dzisiaj w księgarni pod dzwonnicą zestawy dwóch płyt DVD: nagranej całej uroczystości oraz zestaw kilkuset zdjęć.