Matki Bożej Królowej Polski

  1. Dzisiaj i w kolejne niedziele maja zapraszamy na nabożeństwa majowe na godz. 17.30, w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiadać będziemy rano podczas Mszy św., po południu od godz. 16.30, o godz. 17.00 Msza św. pierwszopiątkowa dla dzieci. O godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca. W sobotę o godz. 7.15 różaniec i rozważanie fatimskie, o godz. 8.00 Msza św. w intencji kółek różańcowych, a następnie spotkanie w domu parafialnym.
  3. Wraz z Fundacją św. Józefa zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Kościół i świat”, które odbędzie w najbliższy poniedziałek 8 maja o godz. 19.15. Tym razem tematem będzie „Chrześcijańska lektura Pisma św.”, a gościem spotkania ks. Andrzej Tulej, biblista, wykładowca Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
  4. Za tydzień w czwartek 11 maja o godz. 20.00 rozpocznie się kurs przedmałżeński. Narzeczonych serdecznie zapraszamy.