III Niedziela Wielkanocna

  1. Jutro w poniedziałek rozpocznie się miesiąc maj. Zachęcamy do uczestniczenia w nabożeństwach majowych w niedziele i w uroczystości (m.in. 3 maja) o godz. 17.30, a w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.
  2. W środę obchodzimy uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. będą odprawione w tym dniu wg porządku niedzielnego.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiadać będziemy rano podczas Mszy św., po południu od godz. 16.30, o godz. 17.00 Msza św. pierwszopiątkowa dla dzieci. W sobotę o godz. 7.15 różaniec i rozważania fatimskie, o godz. 8.00 Msza św. w intencji kółek różańcowych, a następnie spotkanie w domu parafialnym.
  4. Wraz z Fundacją św. Józefa zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Kościół i świat”, które odbędzie się za tydzień, w poniedziałek 8 maja o godz. 19.15. Tym razem tematem będzie „Chrześcijańska lektura Pisma św.”, a gościem spotkania ks. Andrzej Tulej, biblista, wykładowca Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie. Wszystkich serdecznie zapraszamy.