III Niedziela Wielkiego Postu

  1. Gorzkie żale dzisiaj o godz. 17.15, na Drogę krzyżową zapraszamy w piątek dzieci o godz. 17.00, o godz. 17.30 dorosłych, o godz. 19.00 młodzież i wszystkich później wracających z pracy.
  2. Obchód liturgiczny uroczystości św. Józefa jest przeniesiony z dnia dzisiejszego na jutro. Zachęcamy do uczestniczenia we Mszy św. w tym dniu o godz. 6.30, 8.00 i 18.00. Na godz. 18.00 w sposób szczególny zapraszamy wszystkich ojców ze swoimi 12-letnimi synami, którzy otrzymają specjalne błogosławieństwo.
  3. Jutro odbędzie się także kolejne spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Członków Rady zapraszamy na godz. 19.00.
  4. W środę o godz. 20.00 odbędzie się kolejne spotkanie młodzieży studiującej, prowadzone przez misjonarkę z Filipin, zaś w czwartek o godz. 10.30 kolejne spotkanie dla mam z małymi dziećmi. Pierwsze takie spotkanie w miniony czwartek zostało bardzo dobrze przyjęte przez przybyłe mamy i pragną one, by takie spotkania odbywały się co tydzień.
  5. W najbliższą sobotę przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W naszej diecezji to dokładnie 25 rocznica powstania. Uroczysta Msza św., na którą zaprasza ks. Abp Henryk Hoser, obędzie się w katedrze o godz. 11.00. W przeddzień wieczorem we wszystkich kościołach będziemy dziękować za naszą diecezję we wspólnotach parafialnych. Również w naszym kościele w piątek o godz. 18.00 zgromadzimy się, aby dziękować za naszą wspólnotę diecezjalną.
  6. Również w piątek o godz. 19.00 odbędzie się w domu parafialnym spotkanie uczestników pielgrzymki do Fatimy i Santiago de Compostela w lutym br. Ks. Proboszcz serdecznie zaprasza wszystkich uczestników pielgrzymki.
  7. W przyszłą niedzielę 26 marca o godz. 10.30 zostanie odprawiona kolejna Msza św. w intencji róż różańcowych rodziców, dzieci i młodzieży.
  8. Przypominamy, że we wtorek 28 marca nasz kościół będzie w Warszawie kościołem stacyjnym. Zapraszamy wszystkich, by nawiedzić nasz kościół w ciągu dnia, znaleźć czas na adorację, sakrament pokuty. Zachęcamy do wzięcie udziału głównej Mszy św. o godz. 20.00.
  9. Rekolekcje wielkopostne dla dzieci ze SP nr 84 odbędą się w najbliższym tygodniu w środę, czwartek i piątek, zaś rekolekcje ogólno-parafialne rozpoczną się za dwa tygodnie 2 kwietnia i będą trwały do środy 5 kwietnia. Będą połączone z rekolekcjami dzieci ze SP nr 52.
  10. Członkowie Fundacji im. Św. Józefa proponują pomoc w wypełnieniu i wysłaniu PIT osobom, które są zobowiązane do rozliczenia podatku, a także osobom, które są zwolnione z tego obowiązku, ale chcą wesprzeć działania Fundacji, przekazując 1% podatku. Chętnych zapraszamy za tydzień w poniedziałek 27 marca w godz. 8.30 – 10.00 oraz 18.30 – 20.00.