XXII Niedziela Zwykła

  1. W najbliższy czwartek rozpoczynamy nowy rok szkolny  i katechetyczny. Dzieci i młodzież zapraszamy w tym dniu na Mszę św. na godz. 8.00. Będziemy wspólnie modlić się o Boże błogosławieństwo dla uczniów, nauczycieli i rodziców w nowym roku szkolnym. Również w tym dniu o godz. 18.00 będziemy modlić się za zmarłych i poległych podczas II wojny światowej w 77  rocznicę jej rozpoczęcia.
  2. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. W piątek spowiadać będziemy rano podczas Mszy św. i wieczorem od godz. 16.30. O godz. 17.00 Msza św. dla dzieci.
    Mszę św. o godz. 18.00 odprawi ks. Bp Józef Roszyński, misjonarz w Papui Nowej Gwinei. Po Mszy św. zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką misyjną na spotkanie ks. Biskupem w domu parafialnym.
    W sobotę o godz. 7.15 różaniec i o godz. 8.00 Msza św. w intencji kółek różańcowych. Po Mszy św. spotkanie w domu parafialnym.
  3. We czwartek, 25 sierpnia 2016 rokuw Mazowieckim Szpitalu Bródnowskimw wieku 66 lat zmarł Tadeusz Wielądek, Tato księdza dr. Roberta Wielądka, Diecezjalnego Duszpasterza Rodzin DW-P, Dyrektora Wydziału Duszpasterstwa Rodzin Kurii Warszawsko-Praskiej, rezydenta Parafii Świętej Rodziny w Warszawie na Zaciszu. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w Parafii św. Kazimierza Królewicza w Kobyłce-Stefanówce (ul. Królewska 15). Msza Święta pogrzebowa zostanie odprawiona w poniedziałek, 29 sierpnia, o godzinie 12.00. Po Eucharystii nastąpi odprowadzenie ciała Zmarłego do grobu rodzinnego na miejscowym cmentarzu. Polecamy śp. Tadeusza Wielądka Opatrzności Bożej, prosimy o modlitwę w jego intencji.