XIX Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, dzień szczególnej adoracja Pana Jezusa Eucharystycznego. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólna modlitwa o godz. 16.00, Nieszpory o godz. 17.30.
  2. W Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny czyli w poniedziałek 15 sierpnia Msze św. wg wakacyjnego porządku niedzielnego: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00, na koniec każdej Mszy św. będziemy  błogosławić zioła, owoce i kwiaty.
    W sobotę 13 sierpnia od godz. 9.00 zapraszamy chętne panie do pomocy przy przygotowaniu ziół.
  3. W poniedziałek przypada wspomnienie liturgiczne św. Dominika, prezbitera; we wtorek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy; w środę święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika; w czwartek św. Klary, dziewiczy; w piątek św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika. W tych dniach zachęcamy do uczestniczenia we Mszy św.