II Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj o godz. 16.00 zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. dla dzieci kl. III ze SP nr 52, przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców. Po Mszy św. spotkanie dla rodziców w domu parafialnym.
 2. Podejmujemy przygotowania do nadania Mszy św. o godz. 18.00 charakteru i oprawy otwartej na ludzi młodych. Wszystkich uczniów i absolwentów szkół muzycznych oraz uzdolnionych muzycznie zapraszamy w przyszłą niedzielę 24 stycznia na godz. 17.30 na spotkanie organizacyjne. Zapraszamy także osoby, którym bliska jest oprawa Mszy św. u OO Dominikanów, zaś po Mszy św. wieczornej również w przyszłą niedzielę zapraszamy młodzież na spotkanie z ks. Robertem. Na spotkanie zapraszamy także wszystkich młodych, którzy pragną wyjechać do Krakowa na spotkanie z papieżem Franciszkiem i młodymi z całego świata.
 3. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii w czwartek 28 stycznia o godz. 19.30. Wszystkich narzeczonych serdecznie zapraszamy.
 4. Nasz parafialny bal karnawałowy odbędzie się w najbliższą sobotę. Rozpocznie się o godz. 20.00. Są jeszcze wolne miejsca. Od dzisiaj można również odbierać zaproszenia i karty wstępu.
 5. W tym tygodniu pragniemy kontynuować odwiedzanie parafian wg następującego planu:
  poniedziałek 18 stycznia – Gliwicka, Pomocnicza, Starozaciszańska,Tymiankowa, Wieczorowa, Karkonoska,
  wtorek 19 stycznia – Ogrodnicza, Zygmuntowska, Czarna Droga, Dyngus, Blokowa,
  środa 20 stycznia – Kanałowa, Moszczenicka, Mleczna,
  czwartek 21 stycznia – Agnieszki, Ewy, Antygony, Safony, Oktawii, Kingi, Kleopatry, Izoldy, Heloizy, Ireny, Penelopy,
  piątek 22 stycznia – Gibraltarska, Krahelskiej, Kolista, Bohuszewiczówny,
  sobota 23 stycznia – Codzienna, Czerwińska, Gołębia,
  poniedziałek 25 stycznia – Kondratowicza 61, 61A, 61B, 63, 63A.
  W sobotę rozpoczynamy odwiedzanie parafian o godz. 11.00, w pozostałe dni tygodnia o godz. 16.00, a na osiedlu Park Leśny o godz. 17.00. Zachęcamy, aby o ile to możliwe, odprowadzić odwiedzającego księdza do domu sąsiada.
 6. Po Mszy św. przed kościołem członkowie Koła Przyjaciół ŚDM mogą złożyć swoje miesięczne składki. Informujemy, że zbieramy plastikowe nakrętki od butelek, które będą przetopione na różańce dla gości, którzy przybędą do nas na ŚDM.