Uroczystość Chrztu Pańskiego

 1. Dzisiejsza niedziela kończy liturgiczny okres Świąt Bożego Narodzenia, rozpoczyna się okres zwykły w ciągu roku.
 2. Zapraszamy na jasełka przygotowane przez dzieci pod kierunkiem s. Jolanty. Odbędą się one dzisiaj o godz. 16.30 i będą połączone ze śpiewem kolęd przy żłóbku. Zapraszamy dzieci, rodziny i wszystkich chętnych.
 3. Za dwa tygodnie w sobotę 23 stycznia organizujemy nasz parafialny bal karnawałowy. Zapisy od dzisiaj w zakrystii. Ilość miejsc ograniczona.
 4. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii w czwartek 28 stycznia o godz. 19.30. Narzeczonych serdecznie zapraszamy.
 5. Przypominamy, że w drugą i czwartą niedzielę miesiąca, a więc także dzisiaj sprawujemy dodatkową Mszę św. o godz. 13.00 podczas której udzielany jest sakrament Chrztu św. Msza św. sprawowana jest w wielu naszych intencjach, które pragniemy polecać Panu Bogu przez wstawiennictwo Świętej Rodziny.
 6. Dzisiaj wznawia swoją działalność parafialna kawiarenka, z której dochód przeznaczony jest na dofinansowanie wyjazdu naszej młodzieży na spotkanie z papieżem w Krakowie w lipcu br.
 7. W najbliższym tygodniu pragniemy kontynuować odwiedzanie parafian wg następującego planu:
  poniedziałek 11 stycznia – Uroczysko, Rajmunda, Lwa,
  wtorek 12 stycznia – Rolanda, Sowizdrzała, Błażeja, Gustawa, Benedykta, Warsa, Protazego, Litawora,
  środa 13 stycznia – Sawy, Tristana, Wallenroda, Don Kichota, Króla Artura, Fausta, Guliwera,
  czwartek 14 stycznia – Dominiki, Irminy, Lecha, Rafaela, Matyldy, Figara, Bratka,
  piątek 15 stycznia – Spójni, Kościeliska, Poranna, Żyzna,
  sobota 16 stycznia – Krośniewicka, Nad Strugą, Czerwonej Jarzębiny, Błędowska, Koniczynowa, Remontowa, Lotnika, Miedzianogórska, Gdyńska, Bogumińska,
  poniedziałek 18 stycznia – Gliwicka, Pomocnicza, Starozaciszańska, Karkonoska, Wieczorowa, Tymiankowa.
  W sobotę rozpoczynamy odwiedzanie parafian o godz. 11.00, w pozostałe dni tygodnia w godz. 16.00 do 21.00. Zachęcamy aby o ile to możliwe, odprowadzić odwiedzającego księdza do domu sąsiada.