V Niedziela Wielkanocna

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o 17.30 nabożeństwo majowe. Nabożeństwo majowe będzie dzisiaj odprawione również przy kapliczce Matki Bożej na rogu ulic: Kolejarskiej i Lewicpolskiej o godz. 16.30. Przypominamy, że w dni powszednie nabożeństwo majowe jest bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.
  2. Jutro, 8 maja obchodzimy uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, jednego z głównych patronów Polski. Zachęcamy do wspólnej modlitwy w tym dniu w intencji naszej ojczyzny.
  3. W tym tygodniu przypada drugi piątek miesiąca. Zapraszamy na godz. 15.00 na Godzinę Miłosierdzia, koronkę i Mszę św.
  4. Dziękujemy paniom i panom, wszystkim osobom, które odpowiedziały na zaproszenie i przyszły wczoraj, by rozpocząć pracę nad oczyszczaniem i malowaniem ogrodzenia naszego kościoła. Wszystkich chętnych do włączenia się w kolejny etap prac zapraszamy w sobotę, 13 maja w godz. 9.30-13.30. Można też przyjść w tygodniu, umawiając się wcześniej z panem Wojtkiem, kościelnym