V Niedziela Wielkiego Postu

  1. Rozpoczynamy dzisiaj nasze parafialne rekolekcje wielkopostne. Dzisiaj nauki rekolekcyjne są głoszone na wszystkich Mszach św. Jutro, we wtorek i w środę nauki rekolekcyjne będą głoszone podczas Mszy św. o godz. 9.00, 18.00 i 20.00. W czasie rekolekcji nie będzie Mszy św. o godz. 8.00. Spowiedź pół godziny przed i podczas wszystkich Mszy św. rekolekcyjnych.
  2. W czwartek i piątek odbędą się rekolekcje wielkopostne dla dzieci ze SP nr 84.
  3. W najbliższy piątek, ostatni przed Niedzielą Palmową, odprawimy Drogę Krzyżową idąc ulicami naszego osiedla. Rozpocznie się ona bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.00. W związku z tym nie będzie Drogi krzyżowej dla dorosłych o godz. 16.45, będzie natomiast Droga krzyżowa dla dzieci o godz. 17.30.
  4. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca, o godz. 7.15 różaniec z rozważaniami fatimskimi, Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 8.00 i po niej spotkanie kółek różańcowych.
  5. W księgarni pod dzwonnicą można nabyć wielkanocna świece Caritas, przed kościołem rozprowadzane są świąteczne stroiki. Przed kościołem można także złożyć do puszek ofiarę na kwiaty do grobu Pańskiego.
  6. Przy figurze św. Antoniego w ciągu tygodnia będzie umieszczony kosz, do którego będzie można składać dary rzeczowe na świąteczne paczki dla ubogich.
  7. W przyszłą niedzielę przed kościołem będą rozprowadzane palmy, z których dochód przeznaczony jest na potrzeby parafii. Dziękujemy wspólnocie neokatechumenalnej, która od wielu już lat podejmuje posługę ich rozprowadzania.
  8. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej odbędzie się w naszym kościele koncert chóru UKSW. Szczegóły na plakatach.