II Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o 17.15 Gorzkie Żale.
  2. Jutro rozpoczynamy w naszej parafii cykl 5 spotkań przygotowujących do osobistego oddania się Matce Bożej w duchu św. Ludwika Marii Grignion de Montfort i św. Jana Pawła II. Spotkania poprowadzi ks. Andrzej Kopczyński, proboszcz Parafii Miłosierdzia Bożego w Ząbkach. Początek o godz. 19.00 w kościele.
  3. Spotkanie parafialnej Rady Duszpasterskiej w najbliższą środę o godz. 19.30.
  4. W czwartek odbędzie się kolejne comiesięczne, otwarte spotkanie, na które zaprasza Środowisko Medyczne Świętej Rodziny. Gościem spotkania będzie ks. Sylwester Gaworek, proboszcz Parafii Św. Marka Ewangelisty. Temat spotkania: „Udział w dziele Boga”. Punkt odniesienia: postać św. Kamila de Lellis. Początek o godz. 19.00 w domu parafialnym.
  5. W najbliższy piątek, drugi w miesiącu, o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia, koronka i Msza Św. Również w piątek Droga Krzyżowa o 16.45 dla dorosłych, 17.30 dla dzieci i o 19.00 dla młodzieży i wszystkich później wracających z pracy.
  6. Spotkanie dla mężczyzn, ojców rodzin odbędzie się w trzeci piątek miesiąca, 17 marca o godz. 20.20.
  7. Przed kościołem dziś zbierane są ofiary do puszek na dzieło polskich misjonarzy „Ad Gentes”. Również przed kościołem rozprowadzane są stroiki, z których dochód jest przeznaczony na leczenie 7-misięcznego Gabrysia, dotkniętego chorobą mózgu i rdzenia kręgowego. Jego matka chrzestna od lat związana jest z nasza parafią.
  8. Jutro w pierwszy poniedziałek miesiąca zapraszamy na godz. 17.15 na wspólną modlitwę za zmarłych, których polecamy Panu Bogu w wypominkach rocznych. O godz. 18.00 Msza Św. w ich intencji.