II Niedziela Zwykła

1. Wszystkich parafian zapraszamy na koncert organowy, który odbędzie się dzisiaj po Mszy św. wieczornej. Na naszych organach grać będzie prof. Michał Markuszewski, laureat wielu konkursów organowych, nauczyciel pana Pawła, naszego organisty.
  2. W środę, 18 stycznia rozpocznie się kolejny tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Hasłem tegorocznego tygodnia są słowa: „ Czyńcie dobro, szukajcie sprawiedliwości” (Iz 1, 17).
  3. W piątek, 20 stycznia przypada 5. rocznica ingresu Pasterza naszej diecezji Biskupa Romualda Kamińskiego, zachęcamy do wspólnej modlitwy w Jego intencji.
  4. W tym tygodniu będziemy kontynuowali odwiedzanie parafian wg następującego planu:

poniedziałek, 16 stycznia – Rolanda, Sowizdrzała, Błażeja, Gustawa, Matyldy, Lecha, Irminy,
wtorek, 17 stycznia – Dominiki, Rafaela, Figara,
środa, 18 stycznia – Czerwonej Jarzębiny, Krośniewicka, Nad Strugą,

czwartek, 19 stycznia – Spójni, Wieczorowa, Karkonoska, Bratka, Litawora
piątek, 20 stycznia – Zygmuntowska, Tymiankowa, Ogrodnicza,

sobota, 21 stycznia – Gliwicka, Czarna Droga, Starozaciszańska, Kościeliska,
poniedziałek, 23 stycznia – Błędowska, Koniczynowa, Żyzna, Poranna, Bogumińska, wtorek, 24 stycznia – Gdyńska, Miedzianogórska, Remontowa, Lotnika, Dyngus.

W sobotę rozpoczynamy odwiedzanie parafian o godz. 11.00, w pozostałe dni tygodnia o godz. 16.00. Rodziny, które byłyby gotowe przyjąć odwiedzających księży w godz. 12.00-15.00 prosimy o zgłoszenie na numer telefonu księdza Dyżurnego.