XXVII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o godz. 17.15 Różaniec. Przypominamy, że przez cały październik gromadzimy się w naszym kościele na modlitwie różańcowej codziennie o godz. 17.15. W poniedziałki, środy i piątki różaniec prowadzą dzieci wraz z katechetami.
  2. Jutro obchodzimy święto Archanioła Michała, Gabriela i Rafała, w naszej diecezji przeniesione z dnia 29 września, we wtorek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, w środę św. Siostry Faustyny, a w piątek Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź po południu od godz. 17.30, o godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. Rozpoczął się kurs przedmałżeński dla narzeczonych. Spotkania odbywają się w poniedziałki o godz. 20.00.
  5. Poczynając od najbliższego tygodnia czwartkowa adoracja Najświętszego Sakramentu będzie rozpoczynała się przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.00, a po Mszy św. będzie trwała do godz. 19.30.
  6. W przyszłą niedzielę, 9 października Mszę św. o godz. 18.00 odprawi ks. Rafał Goliński, rejonowy duszpasterz młodzieży. We Mszy św. będzie uczestniczyła młodzież z całego naszego rejonu., która zgłosiła się na wyjazd na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie w sierpniu 2023 r.
  7. Zapraszamy na film „Notre-Dame płonie” w najbliższy czwartek o godz. 19.00 w Multikino Targówek. Bilety można odebrać u ks. Zbigniewa.