XXVI Niedziela Zwykła

  1. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienie liturgiczne kilku ważnych świętych: we wtorek św. Wincentego a Paulo, w środę św. Wacława, w piątek św. Hieronima i w sobotę św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
  2. Za kilka dni rozpocznie się miesiąc modlitwy różańcowej – październik. Przez cały październik gromadzimy się na modlitwie różańcowej o godz. 17.15.
  3. Narzeczonych zapraszamy na kurs przedmałżeński, który rozpocznie się jutro o godz. 20.00 w domu parafialnym.
  4. Spotkania dla dzieci klas III, które pragną przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii i ich rodziców rozpoczną się w najbliższą sobotę o godz. 9.30.
  5. Młodzież, która pragnie wziąć udział w Światowych Dniach Młodzieży w Portugalii w dniach od 27 lipca do 6 sierpnia zapraszamy na pierwsze spotkanie w najbliższą środę o godz. 19.15.
  6. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w festynie parafialnym w ubiegłą niedzielę. Cieszymy się, że było wiele osób, że wielu z nas czynnie zaangażowało się w przeprowadzeniu festynu, wielu dzieliło się swoimi talentami i umiejętnościami. Jednym z elementów festynu była wystawa przygotowana przez pana Jerzego, przedstawiające ikony etiopskie, madonny romańskie i pielgrzymowanie do Santiago de Compostella. Tę piękną wystawę można obejrzeć i wysłuchać komentarzy pana Jerzego jeszcze dzisiaj po Mszach św. o godz. 9.00, 10.30 i 12.00.
  7. „Bóg zapłać” wszystkim, którzy w odpowiedzi na list ks. Proboszcza wsparli finansowo spłatę organów.
  8. Kilka razy zapraszaliśmy na seanse dobrych filmów z dobrymi wartościami. Tym razem oferujemy bilety na film „Notre-Dame płonie”. Seans dnia 6.10.2022 o godz. 19.00 w Multikinie na Targówku.