V Niedziela Wielkanocna

  1. Jutro 16 maja obchodzimy uroczystość św. Andrzeja Boboli, patrona Polski i metropolii warszawskiej.
  2. Informujemy, że poczynając od najbliższego tygodnia nie będzie w naszym kościele wieczornych adoracji czwartkowych. Przez najbliższe tygodnie w dni powszednie po Mszach św. wieczornych będą odbywały się próby dziecięcych grup pierwszokomunijnych i rocznicowych. Rocznice I Komunii św. odbędą się w soboty 21 i 28 maja, a Msze św., podczas których dzieci przystąpią do I Komunii św. odbędą się w soboty 4 i 11 czerwca.
  3. Już dziś zapraszamy na koncert muzyki kościelnej, który odbędzie się w naszym kościele za dwa tygodnie, 29 maja bezpośrednio po Mszy św. o godz. 12.00. W programie m.in. improwizacje na organach, Magnificat Vivaldiego, Alleluja Haendla. Wystąpią chór, soliści i orkiestra zespołu Okręgowej Izby Lekarskiej „Medicantus”.