II Niedziela Zwykła

  1. We wtorek 18 stycznia rozpocznie się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Hasłem tegorocznego tygodnia są słowa: „Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon” (Mt 2,2).
  2. W najbliższym tygodniu księża będą kontynuowali odwiedzanie parafian, którzy zgłosili chęć spotkania w domach, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu spotkania. Równolegle będziemy kontynuowali spotkania kolędowe w kościele wg następującego planu:

Poniedziałek 17 stycznia: Porannej Bryzy, Nad Potokiem, Lwa, Panny, Strzelca, Rajmunda.
Wtorek 18 stycznia: Sawy, Tristana, Wallenroda, Don Kichota, Króla Artura, Fausta, Guliwera, Warsa, Benedykta, Sowizdrzała, Błażeja, Gustawa, Litawora, Protazego, Rolanda.
Środa 19 stycznia: Dominiki, Irminy, Lecha, Rafaela, Figara, Matyldy, Czerwonej Jarzębiny.
Czwartek 20 stycznia: Spójni, Krośniewicka, Nad Strugą, Żyzna, Koniczynowa, Poranna, Błędowska, Kościeliska, Wiewiórki, Karkonoska.
Piątek 21 stycznia: Bogumińska, Gdyńska, Lotnika, Miedzianogórska, Remontowa, Starozaciszańska, Czarna Droga, Dyngus.
Sobota 22 stycznia: Tymiankowa, Zygmuntowska, Ogrodnicza, Bratka, Gliwicka, Pomocnicza, Blokowa.

Każda rodzina wybiera danego dnia jeden z dwóch terminów o godz. 10.00 – wtedy Msza św. w intencji mieszkańców i spotkanie kolędowe lub drugi termin: spotkanie kolędowe o godz. 17.15 połączone ewentualnie z udziałem we Mszy św. parafialnej. Plan spotkań do końca stycznia jest umieszczony w gablocie przed kościołem i na stronie internetowej parafii. W styczniu, w czasie trwania kolędy kancelaria nie będzie czynna w czwartki, będzie czynna we wtorki i piątki w godz. 9.00-10.00 i 18.30-19.30.

3. Zapraszamy na poświęcony  św. Bratu Albertowi film pt. „Nędzarz i Madame”. Seans odbędzie się 27 stycznia o godz. 19.00 w Mutikinie Targówek. Bilety do nabycia w zakrystii i kancelarii u ks. Zbigniewa.

4. Comiesięczne spotkanie Duszpasterstwa Pracodawców i Przedsiębiorców „TALENT” odbędzie się w najbliższy piątek po Mszy św. wieczornej. Zainteresowanych zapraszamy.