XXV Niedziela Zwykła

1. Jutro 21 września obchodzimy w Kościele święto jednego z dwunastu Apostołów, św. Mateusza, w środę 23 września wspomnienie św. Ojca Pio, a w piątek bł. Władysława z Gielniowa, patrona Warszawy.
  2. W najbliższą sobotę 26 września podczas Mszy św. o godz. 10.00, 12.00 dzieci ze SP nr 84 przystąpią do I Komunii św.
  3. Kurs dla narzeczonych, przygotowujących się do sakramentu małżeństwa, rozpocznie się w poniedziałek 5 października o godz. 19.30, w domu parafialnym.
  4. Informujemy, że od 1 października wejdą w życie pewne zmiany w funkcjonowaniu naszej parafii:
    Kancelaria będzie czynna we wtorki, czwartki i piątki w godz. 9.00-10.00 i od 18.30 do 19.30.
    W piątki przed drugą i czwartą niedzielą miesiąca będą odbywały się konferencje dla rodziców, którzy pragną ochrzcić swoje dzieci i dla osób, pragną być rodzicami chrzestnymi. Początek w piątek 9 października o godz. 19.30.
    Od 1 października będzie również funkcjonował telefon, przez który będzie można kontaktować się z księdzem pełniącym dyżur w danym dniu tygodnia. Numer tego telefonu 734 180 772 .
  5. Informujemy, że w najbliższą sobotę 26 września w Sanktuarium św. Ojca Pio na warszawskim Gocławiu przy ul. Fieldorfa odbędzie się Diecezjalny Dzień Seniora i Chorego. Początek godz. 10.30.