Przeżyjmy te dni z Maryją (1)

Jak wiemy rekolekcje wielkopostne w tradycyjnym tego słowa znaczeniu zostały odwołane, ale przeżyjmy te trzy dni: poniedziałek, wtorek i środę razem z Maryją i ostatniego trzeciego dnia 25 marca w Uroczystość Zwiastowania w godzinie Apelu Jasnogórskiego zawierzmy Jej nas samych, nasze rodziny i całą naszą parafię.

Pomocą będą krótkie rozważania dostępne na stronie parafialnej i parafialnym facebook-u każdego z tych trzech dni. Dzisiaj pierwsze rozważanie przygotowane przez ks. Proboszcza.

Trzeciego dnia będą umieszczone także słowa modlitwy, którymi będziemy mogli zawierzyć się Maryi w naszych rodzinach, w środę o godz. 21.00.

Pierwsza konferencja rekolekcyjna

Wczoraj miały w naszej parafii rozpocząć się rekolekcje. Nie będzie ich w zaplanowanej formie, ale Ksiądz Proboszcz przygotował nam na te dni swoje rozważania.

Opublikowany przez Parafia Świętej Rodziny na Zaciszu Poniedziałek, 23 marca 2020