Rekolekcje adwentowe

Zakończyły się rekolekcje adwentowe, które głosił w naszym kościele parafialnym ks. Łukasz Żak. Naszym przewodnikiem na drodze nawrócenia podczas rekolekcji był święty Augustyn, który sam przeżył nawrócenie, mimo że był wierzący, chodził do kościoła, słyszał  o Jezusie wielokrotnie, ale był z dala od Niego. Przeżył on swoje nawrócenie na trzech poziomach: intelektualnym, moralnym i sakramentalnym. Każdy z tych aspektów przemiany w życiu Ojca Kościoła był przez księdza rekolekcjonistę omówiony w czasie kolejnych katechez. Idąc za świętym Augustynem przez ten czas doświadczyliśmy głębokiej i trwałej przemiany serca, która jest najpiękniejszym darem, jaki możemy złożyć Nowonarodzonemu Panu. Dziękujemy za ten czas!