97 rocznica odzyskania niepodległości

pilsudski plakat2W środę 11 listopada przypada kolejna 97 rocznica odzyskania niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona o godz. 18.00.

Wcześniej na godz. 16.30 zapraszamy wraz z Fundacją św. Józefa na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. W ten sposób uczcijmy wszystkich tych, którzy walczyli o niepodległość Polski.

Zapraszamy rodziców z dziećmi, młodzież, dorosłych i starszych.

Wielka Polka Urszula Ledóchowska

W poniedziałek 9 listopada odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Ojczyzna świętych”, na które zapraszamy wraz z Fundacją św. Józefa.

Tym razem gościem spotkania będzie s. Małgorzata Krupecka, urszulanka, zaś tematem: „Jeszcze Polska nie zginęła dopóki kochamy. Wielka Polka Urszula Ledóchowska”.

Spotkanie rozpocznie się po Mszy św. wieczornej, czyli o godz. 18.45 w domu parafialnym. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Pochód Świętych

Zapraszamy dzieci, rodziny i wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Pochodzie Świętych w dniu 30 października w piątek przed Uroczystością Wszystkich Świętych.

Zgromadzimy się na Mszy św. o godz. 18.00 i po Mszy św. pochód wyruszy ze śpiewem i modlitwą, z relikwiami świętych.

Dzieci zachęcamy do przebrania się za jednego ze świętych, bądź do zabrania ze sobą portretu swego patrona.