XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj przypada pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o godz. 17.15 różaniec. Przypominamy, że przez cały miesiąc październik gromadzimy
    się w naszym kościele na modlitwie różańcowej codziennie o godz. 17.15. W poniedziałki, środy i piątki różaniec prowadzą dzieci wraz z katechetami.
  2. Rozpoczął się kurs przedmałżeński. Narzeczonych zapraszamy w kolejne czwartki na godz. 20.00.
  3. Za tydzień w niedzielę 14 października, odbędzie się kolejne spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania, o godz. 17.00 pierwszy rok przygotowania, o godz. 17.15 drugi rok przygotowania.
  4. W minionym tygodniu w czwartek gościliśmy w naszej parafii relikwie bł. Hanny Chrzanowskiej, pielęgniarki, organizatorki parafialnej struktury opieki nad chorymi i starszymi archidiecezji krakowskiej przy współpracy z księdzem a następnie z biskupem Karolem Wojtyłą. W księgarni można nabyć niewielkie książeczki, przybliżające postać tej błogosławionej.