XXI Niedziela Zwykła

1. Jutro, w poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła, zaś we wtorek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiadać będziemy rano podczas Mszy św. i po południu od godz. 17.30. O godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca. W sobotę o godz. 7.15 różaniec, następnie rozważanie, o godz. 8.00 Msza św. w intencji kółek różańcowych i po Mszy św. spotkanie w domu parafialnym.
3. Również w najbliższą sobotę, 2 września w Radzyminie o godz. 12.00 uroczysta Msza św. rozpocznie peregrynację Kopii Jasnogórskiego Wizerunku. W ciągu dziewięciu miesięcy Matka Boża w swym Jasnogórskim Wizerunku nawiedzi wszystkie parafie naszej diecezji. Do naszej parafii przybędzie w dniu 3 czerwca przyszłego roku, tj. w niedzielę po Uroczystości Bożego Ciała.
4. Wszystkie dzieci i młodzież, rozpoczynającą nowy rok szkolny, zapraszamy w przyszły poniedziałek – 4 września na Mszę św. o godz. 8.00. Dzieci zapraszamy na niedzielne Msze św. o godz. 10.30 poczynając od najbliższej niedzieli 3 września.
5. W niedzielę za trzy tygodnie, 17 września, organizujemy kolejny Parafialny Festyn Rodzinny. Zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się w organizację i wspólną zabawę. W programie przewidziany jest parafialny festiwal talentów, kiermasz rękodzieła, konkursy i zabawy dla rodzin z dziećmi, loteria fantowa, występ artystów, a także prezentacja grup parafialnych. Można przynosić fanty na loterię i zgłaszać chęć czynnego włączenia się do festynu.
6. W księgarni po dzwonnicą można nabyć podręczniki do katechezy dla wszystkich poziomów szkół podstawowych. W księgarni można otrzymać kupony uprawniające do nabycia ze zniżką biletów na film „Fatima. Ostatnia tajemnica”. Zachęcamy do obejrzenia tego filmu, zrealizowanego z okazji 100-lecia objawień.