Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Dzisiejsza niedziela kończy liturgiczny okres Świąt Bożego Narodzenia.
  2. Zapraszamy wszystkich parafian na śpiewanie kolęd wraz z chórem parafialnym prowadzonym przez p. Organistę dzisiaj na godz. 17.00 w kościele.
  3. W czwartek 12 stycznia rozpocznie się kurs przedmałżeński. Wszystkich  narzeczonych serdecznie zapraszamy na godz. 20.00.
  4. Spotkanie dla pielgrzymów udający się w lutym do Fatimy odbędzie się za tydzień, w niedzielę, 15 stycznia, o godz. 19.00.
  5. W najbliższy piątek, drugi piątek miesiąca, zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia o godz. 15.00 na koronkę i Mszę św.
  6. W najbliższych dniach planujemy odwiedzić parafian wg następującego planu:
    poniedziałek – 9 stycznia: parzyste numery ul. Zaciszańskiej,
    wtorek – 10 stycznia: nieparzyste numery ul. Zaciszańskiej oraz ul. Nad Potokiem,
    środa – 11 stycznia: Porannej Bryzy,
    czwartek – 12  stycznia: Uroczysko, Lwa, Panny, Strzelca,
    piątek – 13 stycznia: Rajmunda,
    sobota – 14 stycznia: Protazego, Sawy, Tristana, Wallenroda, Don Kichota, Króla Artura, Guliwera, Fausta,
    poniedziałek – 16 stycznia: Rolanda, Sowizdrzała, Błażeja, Gustawa, Benedykta, Warsa, Litawora, Matyldy, Lecha.
    W sobotę rozpoczynamy odwiedzanie parafian o godz. 11.00, w pozostałe dni tygodnia o godz. 16.00.