II Niedziela Zwykła

1. W najbliższą środę po Mszy św. o godz. 18.00, w domu parafialnym odbędzie sie kolejne spotkanie Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców „Talent”.
  2. Młodzież zapraszamy na kolejne, comiesięczne spotkanie w nurcie przygotowań do ŚDM w Panamie w najbliższy czwartek 18 stycznia o godz.19.00.
  3. W najbliższy czwartek 18 stycznia w Kościele rozpoczynamy tydzień modlitw o jedność chrześcijan, obchodzony w tym roku pod hasłem „Prawica Twoja wsławiła się mocą” Wj 15,6.
  4. Informujemy, że kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii w czwartek 1 lutego o godz. 20.00. Narzeczonych serdecznie zapraszamy.
  5. W sobotę 3 lutego organizujemy parafialny bal karnawałowy, który poprowadzi wodzirej znany nam z ostatniego festynu parafialnego. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w balu. Zapisy i bliższe informacje w zakrystii.
  6. Porządek kolędy w najbliższym tygodniu:
    poniedziałek 15 stycznia – Porannej Bryzy, Nad Potokiem,
    wtorek 16 stycznia – Uroczysko, Lwa, Panny i Strzelca,
    środa 17 stycznia – Rajmunda,
    czwartek 18 stycznia – Sawy, Warsa, Tristana, Wallenroda, Don Kichota, Króla Artura, Fausta, Guliwera,
    piątek 19 stycznia – Protazego, Benedykta, Litawora, Bratka,
    sobota 20 stycznia – Spójni.
    W sobotę rozpoczynamy odwiedzanie parafian od godz. 11.00, w pozostałe dni tygodnia od godz. 16.00.

Dodatkowo ks. Proboszcz zaprasza do domu parafialnego na wspólne spotkanie kolędowe z parafianami z ulic najbliższych kościołowi. Zachodzi bowiem obawa, że przed rozpoczęciem Wielkiego Postu księża nie zdążą dotrzeć do wszystkich parafian w ich domach.
    Plan spotkań kolędowych z ks. Proboszczem w domu parafialnym w tym tygodniu:
    poniedziałek 15 stycznia na godz. 17.00 – Żarnowiecka,
    wtorek 16 stycznia – Skrzypcowa do nr. 11 na godz. 17.00, od nr. 12 do końca na godz. 18.30,
    środa 17 stycznia –  Korzystna do nr. 15 na godz. 17.00, od nr. 16 do końca na godz. 18.30,
    czwartek 18 stycznia – Określona na godz. 17.00,
    piątek 19 stycznia – Roślinna i Zarębska na godz. 17.00.