Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1. Dzisiaj i jutro porządek Mszy św. tak, jak w każdą niedzielę. Zarówno dzisiaj, jak i jutro będzie odprawiona Msza św. o godz. 13.00, podczas której będzie udzielony sakrament chrztu św. dzieciom.
  2. Przypominamy, że od Wielkiego Piątku trwa nowenna przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego codziennie o godz. 17.45.
  3. W najbliższy piątek, 14 kwietnia, w drugi piątek miesiąca zapraszamy na koronkę i Mszę św. do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00
  4. Również w najbliższy piątek zapraszamy na Drogę Światła, rozważanie wydarzeń z życia Jezusa Zmartwychwstałego na wzór drogi krzyżowej. Początek w piątek po Mszy św. wieczornej.
  5. W piątek z racji Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego, post nie obowiązuje.