I Niedziela Wielkiego Postu

1. Rozpoczął się okres Wielkiego Postu. Zachęcamy wszystkich parafian do uczestniczenia w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Gorzkie Żale dziś i w kolejne niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.45 dla dorosłych i o 17.30 dla dzieci oraz o godz. 19.00 dla młodzieży i wszystkich później wracających z pracy.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź rano podczas Mszy św. i po południu od godz. 17.30, o godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca. W sobotę o 7.15 różaniec, rozważania fatimskie i o 8.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Mszy spotkanie kółek różańcowych.
  3. Przypominamy, że rozpoczął się kurs dla narzeczonych, przygotowujących się do zawarcia sakramentu małżeństwa. Spotkania odbywają się w poniedziałki o godz. 20.00 w domu parafialnym.
  4. Parafialne rekolekcje wielkopostne rozpoczną się za cztery tygodnie, 26 marca i będą trwały do środy 29 marca.
  5. We wtorek po czwartej niedzieli Wielkiego Postu, 21 marca nasz kościół będzie w warszawie kościołem stacyjnym.
  6. W ubiegłą niedzielę gościliśmy w naszej parafii ks. Andrzeja Kopczyńskiego, proboszcza parafii Miłosierdzia Bożego w Ząbkach. Ks. Andrzej wygłosił kazania, które były zaproszeniem i wprowadzeniem w cykl 5 spotkań przygotowujących do osobistego oddania się Matce Bożej. Dzisiaj słowa zachęty do uczestnictwa w tym cyklu spotkań skierują jeszcze do nas przedstawiciele rodzin.
  7. Zachęcamy do lektury gazetki parafialnej.