VII Niedziela Zwykła

1. Kurs dla narzeczonych, przygotowujących się do zawarcia sakramentu małżeństwa, rozpoczniemy jutro o godz. 20.00 w domu parafialnym.W tym tygodniu przypada Środa Popielcowa, rozpoczynająca okres Wielkiego Postu. Msze św. odprawimy w dniu o godz. 6.30, 8.00, 17.00, 18.00, 19.00. Posypanie głów popiołem podczas każdej Mszy św.
  2. Wielkopostne nabożeństwo Drogi krzyżowej będziemy sprawowali w piątki o godz. 16.45 dla dorosłych i 17.30 dla dzieci. Na Gorzkie Żale zapraszamy w niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15.
  3. W minionym tygodniu w zasadzie zakończyliśmy odwiedzanie rodzin naszej parafii. Wszystkim dziękujemy za życzliwe i serdeczne przyjęcie odwiedzających duszpasterzy. Dziękujemy również za złożonej przy tej okazji ofiary przeznaczone na dokończenie spłaty organów. Osoby, które z różnych powodów nie spotkały się z odwiedzającymi księżmi mogą jeszcze indywidualnie umówić się na wizytę duszpasterską. Od jutra powracają godziny dyżurów kancelarii parafialnej z przed kolędy, tzn. kancelaria będzie czynna we wtorki, czwartki i piątki 9.00 – 10.00, 18.30 – 19.30.