V Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przypada pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o godz. 17.30 Nieszpory.
  2. Jutro pierwszy poniedziałek miesiąca. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy w intencji zmarłych, których polecamy Panu Bogu w wypominkach rocznych. Modlitwę tę rozpoczniemy o godz. 17.15, a o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w ich intencji.
  3. W najbliższą sobotę, 11 lutego przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, obchodzone od wielu lat jako Światowy Dzień Chorego. Uroczysta Msza św. dla chorych, starszych i ich opiekunów zostanie odprawiona w kościele księży Marianów przy ul. Szwedzkiej o godz. 11.00. W naszej parafii zapraszamy wszystkich chorych, starszych i ich opiekunów dzień wcześniej w piątek, 10 lutego na godz. 15.00 (w drugi piątek miesiąca – koronka i Msza św. do Miłosierdzia Bożego).
  4. Kurs dla narzeczonych, przygotowujących się do zawarcia sakramentu małżeństwa rozpoczniemy w poniedziałek, 20 lutego o godz. 20.00 w domu parafialnym.
  5. W najbliższym tygodniu pragniemy kontynuować odwiedzanie parafian wg następującego planu:
    poniedziałek – 6 lutego – Św. Wincentego 124,
    wtorek – 7 lutego – Św. Wincentego 122 klatki od I do VI,
    środa – 8 lutego – Św. Wincentego 122 klatki od VII do XII
    czwartek – 9 lutego – Kondratowicza 59,
    piątek – 10 lutego – Penelopy, Agnieszki, Ewy, Ireny, Safony, Antygony, Kleopatry,
    sobota – 11 lutego – Blokowa, Kanałowa, Moszczenicka, Gibraltarska, Krahelskiej,
    poniedziałek – 13 lutego – Gołębia, Czerwińska, Mleczna,
    wtorek – 14 lutego – Bohuszewiczówny, Kolista, Łukasiewicza, Chmurna, Oktawii, Kingi, Heloizy, Izoldy.
    W blokach do czwartku rozpoczynamy odwiedzanie parafian o godz. 17.00, w piątek od godz. 16.00, w sobotę od godz. 11.00, a w przyszłym tygodniu od godz. 16.00. Przypominamy prośbę, by osoby, które mogą przyjąć księży danego, wyznaczonego dnia wcześniej w godz. 12.00–15.00 zgłaszały się na numer księdza dyżurnego.